Finał konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem!”

(fot. materiały prasowe)

Dzisiaj 18 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom V edycji konkursu na pracę pisemną „Mój ojciec – dobrze być razem!”. 

Już 23 czerwca obchodzić będziemy dzień ojca! Z tej okazji został przygotowany konkurs dla uczniów oraz pedagogów, który ma na celu zaprezentowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa i ojca widzianego z perspektywy dziecka, kreowanie wartości prorodzinnych, a także promowanie idei wspólnego spędzania czasu i uczestnictwa ojców w życiu dzieci.

Laureaci konkursu:

Kategoria „szkoły podstawowe i gimnazjalne”:

  • Zofia Konic ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu – I miejsce,
  • Bartosz Hnatowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku – II miejsce,
  • Aleksandra Sikora ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. Sybiraków w Grudziądzu – III miejsce.

Kategoria „szkoły ponadgimnazjalne”:

  • Jakub Muszalski z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu – I miejsce,
  • Mateusz Zapalski z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku (powiat sępoleński) – II miejsce,
  • Julia Cieplak z Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Górznie (powiat brodnicki) – III miejsce.

Komisja konkursowa podjęła też decyzję o przygnaniu pięciu wyróżnień za prace nadesłane przez: Weronikę Pączek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chalinie (powiat lipnowski), Aleksandrę Frąckowiak ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Inowrocławiu, Oliwię tym ze Szkoły Podstawowej nr 57 im. Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy w Bydgoszczy, Zuzannę Radzimską ze Szkoły Podstawowej w Rojewie (powiat inowrocławski) i Martynę Kumor z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie (powiat aleksandrowski).

Od roku 2018 w ramach konkursu przyznawane są nagrody dla nauczycieli, pod opieką których powstały nagrodzone prace.

Nagrodzeni pedagodzy:

Kategoria „szkoły podstawowe i gimnazjalne”:

  • Barbara Radoń-Jakim ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu, za opiekę nad pracą Zofii Konic – I miejsce,
  • Lidia Wiśniewska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku, za opiekę nad pracą Bartosza Hnatowicza – II miejsce,
  • Grażyna Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. Sybiraków w Grudziądzu, za opiekę nad pracą Aleksandry Sikory – III miejsce.

Kategoria „szkoły ponadgimnazjalne”:

  • Elżbieta Piniewska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, za opiekę nad pracę Jakuba Muszalskiego – I miejsce,
  • Joanna Michalak z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku (powiat sępoleński), za opiekę nad pracą Mateusza Zapalskiego – II miejsce,
  • Joanna Karpińska z Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Górznie (powiat brodnicki), za opiekę nad pracą Julii Cieplak – III miejsce.

Nagrodą dla laureatów konkursu, w każdej z kategorii, są bony upominkowe o wartości:

  • I miejsce – 500,00 zł brutto;
  • II miejsce – 300,00 zł brutto;
  • III miejsce – 200,00 zł brutto.

(fot. materiały prasowe)

Dodawanie komentarza

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *